You are currently viewing Podziel się… POMYSŁEM! :) odcinek 73

A gdyby tak przez chwilę pomarzyć… 🤔 Do jakiej szkoły chcielibyście chodzić? Co w niej zmienić, co zachować? Jak unowocześnić, upiększyć?
Czas na te myśli niech wypełni Wam

ODCINEK 73.

Klasy 5 a i 5 b podczas lekcji języka angielskiego z Panią Małgorzatą Regucką omawiały temat szkoły. Uczniowie przygotowali projekt „My dream school”, czyli „Moja wymarzona szkoła”. W dowolny sposób – poprzez rysunek plus opis , prezentację multimedialną i opis – przedstawili wizję swojej wymarzonej szkoły. Zaprezentowali wygląd budynku z zewnątrz i wewnątrz, napisali, jakich przedmiotów chcieliby się uczyć, jak długie są lekcje, przerwy i wakacje, kto uczy w ich szkole.
Trzeba przyznać, że te marzenia są piękne. Niesamowite, kolorowe, nowoczesne budynki, kino, basen, zjeżdżalnie, a nawet zoo – do takiej szkoły nasi uczniowie chcieliby powrócić 🙂
Panie Dyrektorze – Leszek Rajtarski – spore wyzwanie przed nami! 😉