You are currently viewing Podziel się… POMYSŁEM! :) odcinek 100

Jeszcze nie przebrzmiał dobrze wczorajszy Światowy Dzień Sztuki, a my już mamy dodatkową okazję do świętowania! Wszystko za sprawą NASZEGO WSPÓLNEGO JUBILEUSZU, który wypada dokładnie dziś ❤
Jakiś czas temu podjęliśmy próbę przybliżenia Państwu kreatywnych działań naszych uczniów i nauczycieli podczas nauki zdalnej. Codziennie prezentowaliśmy pomysły na różne lekcje, doceniając zarówno twórcze wskazówki uczących, jak i ogromne zaangażowanie naszych dzieciaków.
WSZYSTKIM serdecznie gratulujemy i dziękujemy za włączenie się w tę akcję! Mamy nadzieję, że przyniosła Wam dużo radości i satysfakcji!
Z przyjemnością będziemy kontynuować nasz „szkolny serial”, a tymczasem prezentujemy
ODCINEK 100.!!!
Sztuka współczesna jest tak różnorodna i wielowarstwowa, że wymaga od nas – widzów – zdobycia pewnej wiedzy, by móc ją zrozumieć. Nie ma dla niej żadnych ograniczeń, upaja się swoją wolnością.
Klasy 7, na lekcjach plastyki z Panią Agnieszką Hoffmann, powędrowały szlakiem nowych kierunków, pierwszych eksperymentów. Abstrakcja, ekspresjonizm, kubizm, surrealizm, asamblaż, istalacje i twórcy tych nurtów to podstawowa wiedza, która pomoże im rozumieć i rozpoznawać dzieła sztuki współczesnej.
Niektóre z eksperymentów są też udziałem naszych uczniów, którzy zaprezentowali swoje prace w wirtualnej przestrzeni sztuki.
Zapraszamy do galerii na naszej stronie na Facebooku.
Miłego świętowania 😍❤🎉🎈