You are currently viewing Podziel się… POMYSŁEM! :) odcinek 118

Dziś przed Wami
ODCINEK 118.,
który przypomina, że „czytanie to najlepszy sposób uczenia się” (Aleksander Puszkin).
Uczniowie klasy 3a, na zajęciach z Panią Haliną Sałdygą oraz Panią Joanną Krajewską-Matras, z wielkim zaangażowaniem oddali się omawianiu lektury „W Dolinie Muminków”. Z zapartym tchem śledzili przygody uroczych stworków, na koniec zaś wykonali piękne prace plastyczne przedstawiające świat Muminków.
Dzięki temu powstało miejsce, do którego z chęcią wracają nie tylko dzieci, ale i dorośli, bo „tam można leżeć na moście i patrzeć, jak przepływa pod nim woda. Albo biegać i brodzić w czerwonych botach po mokradłach. Albo zwinąć się w kłębek i przysłuchiwać się, jak deszcz pada na dach. Bardzo jest łatwo miło spędzać czas”.
I pamiętajcie: „Jutro będzie nowy, długi dzień. Twój własny, od początku do końca. To przecież bardzo przyjemna myśl”. ❤❤❤