Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Uczniowie na warsztatach poetyckich

Uczniowie klasy 2a i 2b we wrześniu uczestniczyli w warsztatach poetyckich, których tematem była poetycka podróż po Grodzie Kraka śladami poezji autora Bajkoteki Tadeusza Śliwiaka.

Były to warsztaty mające na celu wymyślenie literackiej gry planszowej, które poprowadziła wspólnie: Weronika Śliwiak – koordynatorka projektu – autorka książek, felietonistka i animatorka kultury oraz Wiktor Tabak – grafik, autor komiksów, gier planszowych oraz ilustrator książek dla dzieci. Podczas tego niezwykłego spotkania uczniowie wspólnie wymyślali grę od A do Z – począwszy od zasad, a skończywszy na wyglądzie pionków i samej planszy!

Ponadto wszyscy otrzymaliśmy książki Krakowski szlak Bajkoteki. 

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze zdrowie

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie