Uczniowie na warsztatach poetyckich

Uczniowie klasy 2a i 2b we wrześniu uczestniczyli w warsztatach poetyckich, których tematem była poetycka podróż po Grodzie Kraka śladami poezji autora Bajkoteki Tadeusza ŚGolden Goose Deluxe Brand Portugal liwiaka.

Były to Nike Air Zoom Elite 9 Amazon warsztaty mające na celu wymyślenie literackiej gry planszowej, które poprowadziła wspólnie: Weronika Śliwiak – koordynatorka projektu – autorka książek, felietonistka i animatorka kultury oraz Wiktor Adidas Torsion Allegra Black Tabak – Jordan Cp3 Vii Review grafik, autor komiksów, gier planszowych oraz ilustrator książek dla dzieci. Podczas tego niezwykłego spotkania uczniowie wspólnie wymyślali grę od A do Z Golden Goose Slide Rebajas – począwszy od zasad, a skończywszy na wyglądzie pionków i samej planszy!

Ponadto wszyscy otrzymaliśmy książki Krakowski szlak Bajkoteki.