Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Jubileuszowa wyprawa Klubu Odkrywców

W jubileuszowym roku szkolnym 2017/2018 świętuje także Klub Odkrywców. Z tej okazji zapraszamy Was na relację fotograficzną z wycieczki, która odbyła się 24 listopada 2017 r. – wyjątkowo w piątek. Tym razem wybraliśmy się aż do Wrocławia, gdzie zobaczyliśmy m. in. Panoramę Racławicką, Zatokę Gondoli i Most Pokoju, Ostrów Tumski, Kościół NMP na Piasku, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego… Spacerowaliśmy także po centrum Wrocławia, widzieliśmy Halę Stulecia, a na koniec udaliśmy się do ZOO i Afrykarium.

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie