Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Książka – Przyjaciel Między Kartkami

Dziś uczniowie klasy 6a uczestniczyli w warsztatach literackich „Książka – Przyjaciel Między Kartkami”. Po trzech pierwszych lekcjach udali się do pobliskiej księgarni Między Kartkami, aby spotkać się z prowadzącą zajęcia Panią Pauliną Borzecką. W czasie wykonywania atrakcyjnych zadań indywidualnych i grupowych wymieniali swoje ulubione książki, rozpoznawali emocje bohaterów literackich, uczyli się je wyrażać i odczytywać. Później musieli poprzez zadawanie pytań rozpoznać przypisaną im postać literacką. Zajęcia zakończyły się miłym akcentem – każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę książkę.

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie