Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Niepodległościowy Turniej Szachowy

Niepodległościowy Turniej Szachowy, rozegrany 29 listopada w SP 155, zgromadził prawie 40 uczestników z klas 1-4. Naszą szkołę reprezentowało czworo dzieci: Karolinka Pasternak z kl. 1a, Lena Belcarz z kl. 2a, Adaś Skawiński z kl. 2b oraz Wiktor Zaranek z kl. 4c. Uczniowie spisali się znakomicie – Wiktor zajął III miejsce w swojej grupie wiekowej, a Karolinka – IV. Dodatkowo to właśnie nasza najmłodsza zawodniczka – Karolina Pasternak – uzyskała puchar i tytuł NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI TURNIEJU.

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie