Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Erasmus

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 52 gościliśmy po raz kolejny studentów z Programu Erasmus. Tym razem odwiedzili nas studenci z AGH, Politechniki i UEK: Seyda Nur, Senem, i Sulejman z Turcji, Ana – Maria z Mołdawii, Son Ngoc Thuy z Wietnamu i Rodrigo z Meksyku. Świetnie się bawiliśmy, ćwicząc język angielski. Były tańce, piosenki, a nawet nauka jedzenia pałeczkami. Do zobaczenia wkrótce!
Thank you for coming to our school! Your visit was very nice and unforgettable! The kids were so delighted and happy. Come and visit us again as soon as possible!

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie