Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Językowego „Kaligramy”

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Otrzymaliśmy wiele pięknych prac, więc wybór zwycięzców był bardzo trudny.

Po długiej i burzliwej naradzie, Jury konkursu wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

 

Klasy 1-3

 

I miejsce

Jan Piwowar z klasy III B

Szkoła Podstawowa nr 130

II miejsce

Aleksandra Zając z klasy III B

Szkoła Podstawowa nr 52

III miejsce

Jakub Sapeta z klasy IA

Szkoła Podstawowa nr 52

III miejsce

Aleksandra Skocz z klasy I B

Szkoła Podstawowa nr 52

III miejsce

Milena Morawska z klasy III B

Szkoła Podstawowa nr 130

 

Wyróżnienia:

 

Jakub Cecuga z klasy I

Szkoła Podstawowa nr 74

 

Bartosz Barczyk z klasy I C

Szkoła Podstawowa nr 52

 

Dominika Jeleń z klasy II

Szkoła Podstawowa nr 74

 

Natalia Zychal z klasy III A

Szkoła Podstawowa nr 82

 

Gabriela Kobielska z klasy III A

Szkoła Podstawowa nr 52

 

Jakub Białkowski z klasy II

Szkoła Podstawowa nr 74

 

Klasy 4-7

 

I miejsce

 

Wiktor Indyka z klasy V B

Szkoła Podstawowa nr 101

 

II miejsce

Jakub Nowak z klasy IV A

Szkoła Podstawowa nr 85

 

II miejsce

Martyna Lichosyt-Ogrodny z klasy VI A

Szkoła Podstawowa nr 52

 

III miejsce

Aleksandra Śliwa z klasy IV A

Szkoła Podstawowa nr 52

 

III miejsce

Konrad Skrzypczyk z klasy VII B

Szkoła Podstawowa nr 101

 

III miejsce

Weronika Lichosyt-Ogrodny z klasy VI A

Szkoła Podstawowa nr 52

 

Wyróżnienia:

 

Hanna Kościk z klasy IV B

Szkoła Podstawowa nr 52

 

Jakub Kaczmarczyk z klasy V B

Szkoła Podstawowa nr 156

 

Amelia Piotrowicz z klasy V B

Szkoła Podstawowa nr 156

 

Jakub Śmierciak z klasy VII A

Szkoła Podstawowa nr 52

 

Krzysztof Wiącek z klasy V

Szkoła Podstawowa nr 74

 

Salomea Wieloch z klasy  IV A

Szkoła Podstawowa św. Pallotiego

 

Artur Wieloch z klasy VII

Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół im. Św. Palottiego

 

Brygida Burek z klasy VII A

Szkoła Podstawowa nr 80

 

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Otrzymaliśmy wiele pięknych prac, więc wybór zwycięzców był bardzo trudny.

Po długiej i burzliwej naradzie, Jury konkursu wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

Klasy 1-3

I miejsce

Jan Piwowar z klasy III B

Szkoła Podstawowa nr 130

II miejsce

Aleksandra Zając z klasy III B

Szkoła Podstawowa nr 52

III miejsce

Jakub Sapeta z klasy IA

Szkoła Podstawowa nr 52

III miejsce

Aleksandra Skocz z klasy I B

Szkoła Podstawowa nr 52

III miejsce

Milena Morawska z klasy III B

Szkoła Podstawowa nr 130

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie