Podsumowanie 1 semestru

Uroczystym zwieńczeniem nauki w pierwszym semestrze był apel, który odbył się 25 stycznia 2018 roku. Zgromadzili się na nim uczniowie klas 4-7 wraz z wychowawcami. Prowadzący, pan Łukasz Jarmołowicz, we wstępie przypomniał uczniom, że oceny są dla nich nagrodą za pracę, którą włożyli w zdobywanie wiedzy. Jednocześnie podziękował im za zaangażowanie w życie szkoły i zaznaczył, że nadchodzący drugi semestr jest zadaniem i wyzwaniem, które stoi przed każdy z nich.

Następnie uczennice Kinga Luciak, Katarzyna Piastucka i Weronika Słupska zdały relację z pracy Samorządu Uczniowskiego.

Po sprawozdaniu pan Łukasz przedstawił statystki, z których uczniowie dowiedzieli się m.in.: która klasa miała najwyższą frekwencję, jakie średnie osiągnęły ich klasy oraz którzy uczniowie zdobyli najwyższe wyniki w nauce.

W czasie apelu uhonorowani zostali uczestnicy licznych konkursów, które odbyły się w pierwszym semestrze.

Wszyscy uczniowie w czasie uroczystości wykazali się godną pochwały postawą, czym  zachwycili swoich wychowawców.