Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Podsumowanie 1 semestru

Uroczystym zwieńczeniem nauki w pierwszym semestrze był apel, który odbył się 25 stycznia 2018 roku. Zgromadzili się na nim uczniowie klas 4-7 wraz z wychowawcami. Prowadzący, pan Łukasz Jarmołowicz, we wstępie przypomniał uczniom, że oceny są dla nich nagrodą za pracę, którą włożyli w zdobywanie wiedzy. Jednocześnie podziękował im za zaangażowanie w życie szkoły i zaznaczył, że nadchodzący drugi semestr jest zadaniem i wyzwaniem, które stoi przed każdy z nich.

            Następnie uczennice Kinga Luciak, Katarzyna Piastucka i Weronika Słupska zdały relację z pracy Samorządu Uczniowskiego. 

            Po sprawozdaniu pan Łukasz przedstawił statystki, z których uczniowie dowiedzieli się m.in.: która klasa miała najwyższą frekwencję, jakie średnie osiągnęły ich klasy oraz którzy uczniowie zdobyli najwyższe wyniki w nauce.

            W czasie apelu uhonorowani zostali uczestnicy licznych konkursów, które odbyły się w pierwszym semestrze.

            Wszyscy uczniowie w czasie uroczystości wykazali się godną pochwały postawą, czym  zachwycili swoich wychowawców.

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie