Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Zabawa karnawałowa

W czwartek, 25 stycznia uczniowie klas młodszych naszej szkoły nie przyszli do szkoły! Nasza szkoła wypełniła się wróżkami i czarownicami, pięknymi królewnami i delikatnymi motylkami. Pojawili się odważni kowboje i dzielni policjanci, strażacy i Batmani oraz wielu innych bohaterów bajek telewizyjnych i książkowych.
A to dlatego – że w tym dniu wszyscy świetnie się bawili podczas BALU KARNAWAŁOWEGO!
Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach organizowanych przez naszego wodzireja. A zabaw było wiele – np. zabawa Limbo – czyli przechodzenie pod poprzeczką pięknie rozświetloną zimnymi ogniami.
Wielu wspaniałych tańców również nie zabrakło – i tych tradycyjnych jak Kaczuszki i tych nowych jak np. Czekolada.
Podczas przerwy w karnawałowych szaleństwach można było posilić się pączkiem oraz napojami.

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie