Dogoterapia

W dniach 16 i 17 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach My Nie Gryziemy, dotyczących bezpiecznej komunikacji człowieka z psem, organizowanych przez fundację Ewy Naworol.
W czasie szkoleń prowadzonych przez panią Katarzynę Woźniak uczniowie dowiedzieli się m.in. jak zaspokoić potrzeby psów, udzielić im pierwszej pomocy oraz jak przeciwdziałać agresji czworonożnych pupilów.
Największą atrakcją zajęć był pies Wito, który czynnie brał udział we wszystkich ćwiczeniach i pokazach.
Całość uatrakcyjniało miejsce, w którym odbywały się warsztaty- wielka, amerykańska ciężarówka, której kabina była udekorowana realistycznym nadrukiem głowy psa.
Po zakończonych zajęciach uczniowie wyrażali nadzieję, że za rok ponownie będą mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Fundację Ewy Naworol.