Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej

Sportowe

 ROK SZKOLNY 2014/2015

Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Rugby Tag Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

V miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Rugby Tag Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych przepełnia nas dumą  :-) Gratulujemy serdecznie! Dodatkowo nasz uczeń, Bartłomiej Salamon, uznany za wybitnego zawodnika i nadzieję polskiego rugby :-) otrzymał szczególne wyróżnienie – zaproszenie na tygodniowy obóz sportowy na Kaszubach, w którym uczestniczyć będzie w sumie 80 podobnych mu talentów z całej Polski. Brawo, Bartek!

I Mistrzostwa Krakowa w Rugby Tag

9 czerwca w  Luboczy rozegrane zostały I Mistrzostwa Krakowa w Rugby Tag. W rozgrywkach naszą szkołę reprezentowały drużyny z klas IV-VI prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego, Pana Tomasza Grabskiego. W kategorii klas IV i VI nie mieliśmy sobie równych, a wśród drużyn złożonych z piątoklasistów zajęliśmy II miejsce. Gratulacje! Trzymamy kciuki przed czwartkowym turniejem.
Przyzwyczailiśmy się do sukcesów, prosimy o następne  😉

no images were found

Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo SP 52

Zapraszamy uczniów klas IV – VI do wzięcia udziału w Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo SP 52 , który odbędzie się w sobotę 17. 01 br. na salii gimnastycznej ZSO nr XIV. Początek imprezy – godz. 8.30.Zawody organizowane w sześciu kategoriach- po 3 dla dziewcząt i chłopców, na każdym poziomie klas.Zapisy do środy 14.01 br.( włącznie) u organizatora. Ilość miejsc ograniczona( 8 w kazdej kategorii).Decyduje kolejność zgłoszeń.Zapewniamy miłą atmosferę , dobrą zabawę i oryginalne medale dla najlepszych

Główny organizator Danuta Niziołek

Bezpieczny rower

Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów klas 1-6 z opiekunami na akcję „Bezpieczny rower” z udziałem polskiego kolarza szosowego Rafała Majki, która odbędzie się 11 października w godzinach 8.00 – 10.30 w miasteczku rowerowym w Czyżynach (u zbiegu ulic M. Medweckiego i M. Dąbrowskiej. W programie m.in. rowerowy konkurs szkół czyżyńskich o puchar przewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego Kazimierza Barczyka (jury: Rafał Majka, Ireneusz Raś, Kazimierz Barczyk, Wojciech Krzysztonek, Artur Ryś) oraz konkurs wiedzy z nagrodami o przepisach drogowych w zakresie jazdy na rowerze.

Zgłoszenia proszę kierować do Pani Joanny Kwaśny do 10 X (piątku)

Ważne strony:

unicef

Nasze projekty:

cybernauci unicef starsr starsr starsr wspolpraca

Partnerzy szkoły:

gim36 30lo p_dzielnica harcerze baner1a-1-e1515336938364

Nasze certyfikaty

zdrowie zdrowie zdrowie