Wyróżnienie dla SP52

Z przyjemnością i dumą informujemy o wyróżnieniu, jakie spotkało w ostatnich dniach naszą szkołę. W imieniu Prezydenta Miasta Krakowa – Pana Prof. Jacka Majchrowskiego, Pani Prezydent Anna Korfel-Jasińska, w obecności Dyrektor Wydziału Edukacji – Pani Ewy Całus, przekazała na ręce Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 52 w Krakowie serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania dla wszystkich pracowników oraz dzieci i młodzieży zaangażowanych w organizację wydarzeń związanych z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nasza szkoła była koordynatorem działań w Dzielnicy XIV „Czyżyny”. Dziękujemy pozostałym czyżyńskim podstawówkom za włączenie się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości i udział w zaplanowanych z tej okazji przedsięwzięciach.

Otrzymaliśmy również podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”.

Scan0006